Regulamin

Serwis ogłoszniowy 123123.pl umożliwia bezpłatne dodawanie i wyszukiwanie ogłoszeń tylko przez użytkowników zarejestrowanych - rejestracja w serwisie jest darmowa

Korzystanie z serwisu ogłoszeń 123123.pl jest całokowicie bezpłatne

Serwis ogłoszniowy 123123.pl nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez Użytkowników i sporach powstałych między Użytkownikami,
nie pobiera żadnych opłat, prowizji w przypadku znalezienia kontrahenta. Serwis działa jedynie jako pośrednik kojarzący obie strony transakcji.
Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania stron transakcji.
 
Dodanie ogłoszenia jest możliwe również bez zakładania konta, poprzez wypełnienie formularza i potwierdzenie linku otrzymanego na podany adres email.

Ogłoszenia dodajemy tylko w języku polskim - ogłoszenia w innym języku lub mixach językowych będą usuwane

Jeden użytkownik może posiadać jedno konto
Uzytkownik przy rejestracji zobowiązany jest do wprowadzania  prawdziwych danych
Z serwisu ogłoszeń korzystać mogą osoby które mają ukończone 18 lat

Zabronione jest wykorzystywanie serwisu ogłoszeniowego 123123.pl
do dystrybucji wszelkich materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie .
Zabronione jest wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.
Zabronione jest publikowanie ogłoszeń obraźliwych, naruszających dobre imię osób trzecich.
Serwis ogłoszeniowy 123123.pl może być używany jedynie do celów zgodnych z obowiązującym prawem.

Własciciel serwisu 123123.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia, które łamie którekolwiek z postanowień niniejszego regulaminu.
Własciciel serwisu 123123.pl zastrzega sobie prawo do czasowych przerw w działaniu portalu oraz zaprzestania świadczenia usług ogłoszeniowych.